Encourage your customer

Gaz dla firm od producenta

z dowozem autocysterną!

Wypełnij formularz lub zadzwoń do Doradcy (mapa poniżej)

Zalety energii gazowej

Czyste i przyjazne dla środowiska błękitne paliwo

Niezależne źródło energii na terenie własnej firmy

Dostawy gazu realizowane zawsze na czas i na miejsce

Nasze atuty

Spółka Novatek Green Energy, jako spółka córka producenta gazu, oferuje przedsiębiorcom gaz ziemny w postaci skroplonej (LNG) lub gaz płynny (LPG) jako ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla pozostałych źródeł energii wykorzystywanych do ogrzewania i w procesach produkcyjnych. Więcej informacji o spółce znajdziesz na www.novatek.pl

Bogate złoża gazu

Gaz o najwyższej jakości

Finansowanie zakupu urządzeń

Profesjonalna obsługa

Zalety współpracy z firmą

Novatek Green Energy

  • Ponad 10-letnie doświadczenie na rynku gazowym
  • Obsługa Klientów biznesowych w całej Polsce
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Finansowanie kosztów zakupu i montażu urządzeń
  • Realizacja inwestycji „pod klucz”
  • Regularne przeglądy techniczne
  • Całodobowe wsparcie serwisowe pod numerem telefonu alarmowego
  • Gwarancja stałych dostaw gazu
  • Komfortowa obsługa
  • Dostęp do Strefy Klienta

Poznaj naszą kompleksową ofertę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy.

Wypełnij formularz kontaktowy
Zadzwoń do Konsultantki: 539 771 280

Przykładowe realizacje

Gaz Novatek to czyste źródło energii, które sprawdza się w ogrzewaniu hoteli, restauracji, hal produkcyjnych, magazynowych oraz centrów handlowych. Z powodzeniem stosuje się go również do różnorodnych procesów technologicznych w rolnictwie i przemyśle. Wykorzystywany jest także do produkcji ciepła i pary technologicznej.

Clear Value For Your

Target Customer

Strong Point of Your Company

Contact Us

Nie wiesz co wybrać?

Jaki gaz Novatek będzie najlepszy dla Twojej firmy?

Nasi specjaliści, na podstawie zapotrzebowania energetycznego Twojego przedsiębiorstwa, zaproponują najbardziej optymalne rozwiązanie, tj. rodzaj paliwa (gaz płynny LPG lub skroplony gaz ziemny LNG) oraz rodzaj i wielkość magazynową zbiorników. Wypełnij formularz lub zadzwoń do naszych Konsultantów, którzy skontaktują Cię z Specjalistą pracującym na danym terenie.

Wypełnij formularz kontaktowy
Zadzwoń do Konsultantki: 539 771 280

Opinie Klientów

Wszystkie inwestycje realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie jakości i terminowości, a profesjonalne i stałe dostawy gazu oraz przeglądy techniczne pozwalają nam prowadzić nasze działania biznesowe w sposób ciągły z poczuciem pełnego komfortu i bezpieczeństwa.


Nasza długoletnia i wciąż rozwijana współpraca jest najlepszym, potwierdzeniem naszego zaufania i zadowolenia, dlatego też bazując na naszych doświadczeniach zdobytych przy realizacji kilkudziesięciu inwestycji gorąco polecamy usługi i produkty oferowane przez Novatek Green Energy. Spółka zawsze dopasowuje swoje profesjonalne działania do naszych zmieniających się potrzeb biznesowych.

Panattoni Europe

„Gaz ziemny okazał się nie tylko paliwem czystym i komfortowym, ale ku naszemu zaskoczeniu niezwykle wydajnym. Spółka zdalnie monitoruje ilość LNG w zbiorniku i na czas organizuje dostawy, co przekłada się na bezpieczeństwo i ciągłość prowadzonej przez nas działalności.

Zaangażowanie, szybkość działania oraz wyjątkowa obsługa ze strony przedstawicieli spółki składają się na nasze pełne zadowolenie i potwierdzają słuszność podjętych przez nas decyzji, zarówno w kwestii rodzaju źródła energii, jak i wyboru dostawcy gazu oraz urządzeń.”

JBT Sp. z o.o.

„Pragniemy podkreślić, że w naszym przypadku szczególnie istotna była potrzeba szybkiego dostępu do gazu ziemnego, bowiem nasz dotychczasowy dostawca nie był w stanie nas obsłużyć z powodu ograniczeń w przepustowości gazociągu. Z pomocą przyszła nam firma Novatek, która wykazała się terminowością i profesjonalizmem, co umożliwiło nam realizację naszych celów biznesowych zgodnie z przyjętą strategią rozwoju. Obecna współpraca w zakresie nadzoru nad instalacją oraz stałych dostaw LNG przebiega wzorcowo, co daje nam, jak i naszym klientom, poczucie komfortu i bezpieczeństwa.”

Dariusz Kłapiński

ASC Workers

Ferma Drobiu Popowo

Urszula Michalska

Z firmą Novatek współpracujemy od 2014 roku, a gaz LPG używany jest w procesach produkcyjnych w suszarni ziarna oraz na fermach drobiu. Wysoka wydajność energetyczna gazu płynnego Novatek pozwala nam na optymalne wykorzystanie tego paliwa, a szczególnie na dokładne sterowanie urządzeniami oraz uzyskanie kontrolowanych wysokich temperatur.

Skorzystaj z mapy aby skontaktować się z Doradcą działającym w Twojej miejscowości. Jeśli nie będzie mógł odebrać na pewno niezwłocznie oddzwoni. Możesz też wypełnić formularz i oczekiwać na kontakt z jego strony.

Swoje dane możesz również pozostawić naszej Konsultantce, która skontaktuje Cię z właściwym Doradcą.

Wypełnij formularz
Zadzwoń do Konsultantki: 539 771 280
Polityka prywatności i ochrona danych

Novatek Green Energy Sp. z o.o.

ul. Lubomirskiego 20, Unity Centre

31-509 Kraków

Telefon: +48 12 390 76 95

E-mail: info@novatek.pl

NIP 945-213-32-82;

REGON 121020807; KRS 0000341850

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

BDO 000143709; Kapitał zakładowy 17 305 000 PLN

W naszej witrynie internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronieInformacje o plikach cookies